ЛЕБЕДИНЩИНА. Наші депутати на десятому місці

Лебединські депутати на спартакіаді

Із 15 по 16 травня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету пройшов ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Сумської області, – повідомляє офіційний сайт Лебединської райради.

Учасники змагалися за першість області з футзалу, волейболу, шахів, шашок та настільного тенісу. Серед 18 команд із районів, об’єднаних територіальних громад та міст обласного підпорядкування Сумщини в загальному заліку Лебединський район зайняв 10 місце. Представляли Лебединщину 18 спортсменів практично в усіх дисциплінах (окрім шахів серед жінок).

Найкращий результат продемонстрував депутат Маловисторопської сільської ради Микола Савченко у змаганнях із шахів, зайнявши 4 місце. Дев’ятою стала команда у складі депутатів Червленівської сільської ради Віталія Дейнеки та Артура Радовського, Гринцівського сільського голови Віктора Дикого, депутата Пристайлівської сільської ради Ігоря Коваленка, депутата Василівської сільської ради Святослава Карпенка, Гарбузівського сільського голови Віталія Тучі, Червленівського сільського голови Володимира Ященка та Рябушківського сільського голови Івана Шолудька у змаганнях із футзалу та волейболу.

У змаганнях із настільного тенісу депутат районної ради Олександр Шаповал зайняв 7 місце у загальному заліку серед чоловіків. За підсумками турніру із шашок, депутат районної ради Віталій Волощук і секретар Межиріцької сільської ради Валентина Клюєва посіли відповідно 8 та 12 місця.

А ось «золото», як і торік, виборола збірна команда Ямпільського району, зайнявши перші місця в змаганнях із футзалу, волейболу, шашок серед чоловіків та шахів серед жінок. Саме ця команда поїде захищати честь Сумщини на заключному етапі Всеукраїнської спартакіади депутатів до міста Чорноморськ Одеської області.