ЛЕБЕДИНЩИНА. Нардеп обіцяв допомогти

Свій візит на виборчий округ народний депутат України Микола Задорожній традиційно розпочинає із Лебедина. Понад місяць минув, як народний обранець спілкувався із лебединцями.

Тож спочатку Микола Задорожній провів особистий прийом громадян у своїй приймальні, а згодом завітав на зустріч з керівництвом райдержадміністрації, депутатами районної ради та сільськими головами для обговорення питання соціально-економічного розвитку району. Першою і найголовнішою народний обранець назвав критичну ситуацію із занедбаним станом автомобільних доріг у районі. І одразу запевнив присутніх, що найближчим часом, а саме з настанням сприятливих погодних умов, розпочнуться ремонтні роботи по всій ділянці дороги від Лебедина до Липової Долини. Після цього відремонтують дороги у напрямку Тростянця та Охтирки.

Наступним, не менш важливим питанням нардеп назвав вирішення основних напрямків соціально-економічного розвитку району. А для цього він  запропонував присутнім озвучити, якої фінансової підтримки потребує той чи інший об’єкт. Першим висловився Будильський сільський голова Володимир Шкурко, який просив допомоги у заміні вікон у місцевому НВК. Депутат районної ради Микола Індик озвучив прохання жителів Катеринівки та Гринцевого щодо будівництва нового міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям та ремонту даху у Гринцівській школі. Депутат Микола Коренєв також звернувся з проханням профінансувати ремонт даху у Ворожбянському НВК. Цікавою видалася пропозиція Курганського сільського голови Миколи Іванова стосовно організації відпочинку та оздоровлення українських дітей на території нашого району.

Всі ці прохання Микола Задорожній занотовував, але для позитивного їх вирішення  висловив сподівання щодо співфінансування із сільськими радами. Також народний обранець торкнувся проблем платежів за транспортування природного газу та впровадження ринку землі, а ще запропонував у березні скликати місцевий аграрний форум і запросити до участі в ньому всіх аграріїв Лебединщини.

Потім у порядку денному Миколи Задорожнього була запланована зустріч із керівництвом міста. У міській раді нардепа зустріли міський голова Олександр Бакликов зі своїми заступниками, депутати міської ради та активісти. Приємно було почути обіцянку народного обранця щодо будівництва вже в цьому році нового міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям на міському стадіоні «Авангард», але за умови співфінансування будівництва у розмірі 15-20% з боку міської влади. Крім цього, він запропонував розробити проєктно-кошторисну документацію на загальну реставрацію міського стадіону. Далі Микола Задорожній запропонував присутнім висловитися з приводу побажань щодо покращення соціально-економічного розвитку міста.

Так, депутат Олексій Волошин пропонував на прибудинкових територіях багатоповерхівок міста облаштувати міні-спортивні комплекси. Ігор Будник цікавився фінансуванням ремонту доріг міста, а Ігор Губар та Сергій Костюков – організацією подальшого функціонування фізичних осіб – підприємців. Міський голова Олександр Бакликов запропонував об’єднати зусилля у боротьбі проти нелегальної діяльності місцевих таксистів. Його заступник Олена Кірєєва просила допомоги в організації роботи медичної призовної комісії. Микола Задорожній також дав відповідь і на запитання «ЖЛ» щодо його депутатського запиту до Президента України про запровадження мораторію на кодування супутникового сигналу українського інформаційного простору. Нардеп пообіцяв сприяти покращенню якісного покриття території нашої держави телевізійним сигналом Т2.

Вислухав він і жителя міста Олега Городнікова, який занепокоєний ситуацією щодо підведення міського водогону до військового містечка. І знову через брак часу народний депутат не зміг у повному обсязі задовольнити відповідями всі питання лебединської громадськості.

Наступний візит нардепа запланований у другій декаді березня цього року.