ЛЕБЕДИНЩИНА. Нардеп на Лебединщині, ціна газу у вересні, шахрай «гастролер», гарбузи і квитки на концерт Олега Винника

Сьогодні – четвер, тож незабаром свіжий номер друкованої версії «ЖЛ» вже надійде у торгівельну мережу і, звичайно, до поштових скриньок.

Що ж  нового вдалося дізнатися нашим журналістам за тиждень?

«Тема номера» присвячена першому візиту народного депутата, обраного лебединцями. Микола Задорожній про очистку озера, медичну реформу та ринок землі.

Скільки платитимуть лебединці за вересневий газ. Товариство «Сумигаз збут», яке є постачальником газу для Лебединщини, оприлюднило офіційні розцінки.

До яких змін варто готуватися лебединцям від жовтня: пільги виплачуватимуть грошима, деякі монети вже не вважатимуться грошима, а за містом доведеться вмикати фари навіть удень. Про ці та інші зміни читайте у рубриці «На перспективу».

… Прийшов до 83-річної бабусі за грошима, які начебто просила у неї онука. Літня жінка, можливо б, і віддала йому всю наявну готівку, якби її розмову з «візитером» не почув сусід – працівник поліції охорони – майже детектив у рубриці «Правопорядок».

19 вересня відбулася презентація збирання урожаю знайомої і такої невідомої для нас сільгоспкультури – гарбуза. Ні, не думайте, що на Михайлове чудо аграрії щось дивне вигадали! Певно, всіх, хто їхав на Суми через Бишкінь, цікавило, що половину порослих чагарниками земель, колишніх пастівників, засадили гарбузами. Що ж виросло, і що збирали – у матеріалі «Час згадати про гарбуз»

Довгоочікуваний розіграш квитків на сумський концерт Олега Винника Вважаєте себе його відданим прихильником? Спробуйте виграти один із 2 квитків від «ЖЛ». Це, до речі, ЕЛЕМЕНТАРНО.