ЛЕБЕДИНЩИНА. На Лебединщині очікують візиту народного депутата Миколи Задорожнього

Лебединський народний депутат

Микола Задорожній планує найближчим часом відвідати Лебединщину. Як зазначає нардеп на своїй сторінці у Facebook, упродовж наступного робочого тижня, із 23 по 28 вересня, він планує працювати на своєму виборчому окрузі.

Мета поїздки – організація роботи громадських приймалень, проведення зустрічей з виборцями, органами місцевої влади та місцевого самоврядування.

У Лебедині нардеп працюватиме у понеділок, 23 вересня. На 10:00 запланована зустріч з керівництвом Лебединської районної ради та головами сільських рад, на 12:00 – зустріч з керівництвом за депутатами Лебединської міської ради.

А о 15:00 відбудеться зустріч з виборцями у приміщенні Лебединської районної ради за адресою: вул. Сумська, буд. 12.

Нагадаємо, Микола Задорожній – висуванець партії «Слуга народу», обраний народним депутатом України на позачергових виборах 21 липня 2019 року. Він здобув перемогу на 162-му одномандатному виборчому окрузі, куди входять м.Лебедин та Лебединський район, м. Охтирка та Охтирський район, Великописарівський, Тростянецький райони Сумської області. На його підтримку проголосували 38,08% виборців, а це – 26 427 голосів.

Народився Микола Задорожній 5 грудня 1984 року в селі Новоюлівка Софіївського району Дніпропетровської області. Громадянин України, освіта вища, проживає в місті Києві, судимість відсутня.