ЛЕБЕДИНЩИНА. Лікарі району готові до можливої епідемії коронавірусу

На Лебединщині вживають усіх можливих заходів для запобігання ймовірної епідемії коронавірусу. Про це повідомила Лебединська районна державна адміністрація у відповідь на інформаційний запит «ЖЛ». Окрім введення карантину в освітніх закладах міста і району, проводиться робота у медичній галузі. Так, зокрема, визначено місце для тимчасової обсервації осіб, які прибули з територій, неблагополучних щодо COVID-19.

Для обсервації у разі необхідності використовуватимуть інфекційні бокси кардіологічного відділення Лебединської центральної районної лікарні. Кількість місць для такого медичного карантину невелика – усього чотири. При надходженні більшого числа людей розроблений спеціальний план розгортання додаткових ліжок на базі інфекційного відділення.

До того ж, наказом головного лікаря ЦРЛ затверджений Алгоритм дій лікарів при зверненні особи, чиї симптоми відповідають випадку захворюваності на COVID-19. Також проведені заняття для лікарів із питань профілактики клініки діагностики коронавірусу.

Нагадаємо, що з 11 березня в Україні оголошено карантин у навчальних закладах різних рівнів через небезпеку поширення вірусу SARS-CoV-2.