ЛЕБЕДИНЩИНА. Хто хоче в народні депутати?

лебединсьці переобиратимуть народних депутатів

Давно не спостерігалося такої ситуації, коли майже за місяць до виборів на 162 виборчому окрузі, куди входить Лебединщина, не було зареєстровано жодного кандидата в народні депутати.

Причин на це декілька. Одна із головних – те, що на сьогодні Конституційний Суд України продовжує розглядати справу щодо неконституційності указу президента про розпуск парламенту. Нині проходить закрита частина пленарного засідання КСУ, а його рішення з’явитися до 29 червня.

На 14:00 13 червня ЦВК зареєструвала 135 кандидатів по мажоритарних округах, серед них – 128 самовисуванців та семеро від політичних партій.

Щодо Сумщини, то до раніше зареєстрованого Ігоря Шкурата приєднався Анатолій Кобзаренко. Обоє прийматимуть участь у виборах по 161 виборчому окрузі з центром у Ромнах. Наш “рідний” 162 округ своїх кандидатів й досі не має.

Зрозуміло, що у бажаючих стати народним обранцем ще є час для реєстрації, однак і досі існує можливість, що президент програє в суді. У такому випадку, відповідно до законодавства, вибори відбудуться, як і планувалося попередньо, 27 жовтня 2019 року.