ЛЕБЕДИНЩИНА. Із призовом доведеться зачекати

Лебединських військових вшанують

Весняний призов переноситься на місяць. Таке рішення прийняте задля попередження поширенню коронавірусу на території України.

У понеділок, 23 березня, Президентом України було внесено зміни до Указу від 16 січня 2020 року №13\2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році».

Змінами передбачається проведення всіх заходів, пов’язаних з призовом та звільненням в запас у період із травня до липня 2020 року. Попередньо затверджені терміни торкалися квітня-травня.

Одним словом, всім, хто планував розпочати або закінчити службу раніше, доведеться зачекати.

Нагадаємо, що призову в армію підлягають громадяни  України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Окрім того, всі військовослужбовці строкової служби не залучаються для виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Чекайте повістки і виконайте свій священний чоловічий обов’язок перед своєю державою!