ЛЕБЕДИНЩИНА. Футзалісти розіграли кубок

Минулої суботи в спортивному комплексі фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка відбувся традиційний Кубок Лебединського району з футзалу. Організаторами змагань став відділ культури, молоді та спорту райдержадміністрації, який очолює Ганна Богомаз. Відкриваючи змагання, вона побажала його командам результативної і видовищної гри та натхнення для здобуття заповітного кубка.

Цьогоріч на старт вийшли футзальні команди Межиріча, Першотравневого, М.Висторопа, Михайлівки та Рябушок. На жаль, команди із Ворожби, Голубівки, Будилки, Кургана, Червленого, Гринцевого, Кам’яного, де свого часу активно займалися розвитком спорту, проігнорували турнір.

Здобувши перемогу у всіх зустрічах при загальній кількості забитих та пропущених м’ячів 13:1 кубок завоювала команда Межиріча у складі Олександра Чемериса, Сергія Соколова, Олександра Лисянського, Олексія Глянька, Олександра Покутнього, Мирослава Приходька та Миколи Легкого.

Друге місце посіла команда села Першотравневе, третіми закінчили змагання футзалісти Малого Висторопа.

Кращим воротарем став Сергій Соколов, кращим бомбардиром – Микола Легкий (обоє з Межиріча), кращим захисником – Сергій Маліч (Рябушки) та кращим гравцем Дмитро Маляр (М.Вистороп).

[rl_gallery id=”4182″]