ЛЕБЕДИНЩИНА. Депутати збираються на сесії: заслухають звіти головного лікаря та керівника відділення поліції

Голосування лебединських районних депутатів

Скликаються сесії міської та районної рад 30 травня на 10:00. Міські депутати заслухають інформацію про діяльність Лебединського відділення поліції щодо охорони громадського порядку на території міської ради. Районні обранці обговорять звіт головного лікаря центральної районної лікарні Владислава Шепіля. Розглянуть депутати і зміни внесення змін до бюджетів міста та району на 2019 рік.

У розділі «Проекти рішень» на чергову сесію районної ради оприлюднені також і проекти про ліквідацію (припинення юридичної особи) Червленівського та Курганського навчально-виховних комплексів. Ліквідувати заклади пропонують через відсутність на 2019-2020 та наступні навчальні роки контингенту учнів.

Також районна рада підготувала до розляду проект рішення про делегування представників Лебединщини до складу госпітальної ради. На останній сесії депутати так і не дійшли згоди щодо цього питання. Пропонувалися до затвердження на вибір кандидатури головного лікаря ЦРЛ Владислава Шепіля та першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Лихини; Владислава Шепіля разом із депутатом Максимом Ткаченком та Владислава Шепіля із головою райдержадміністрації Віктором Химичем. У оприлюдненому нині проекті рішення прізвища чи посади пропонованих представників взагалі не зазначені.