ЛЕБЕДИНЩИНА. Де відкрили головну ялинку району?

Головна Новорічна ялинка району цьогоріч запросила на гостини казкових героїв Лебединщини у щедрий Великий Вистороп. Місцеві жителі та гості села прийшли до сільського будинку культури відкрити та запалити вогні, отримати велику порцію вітань та побажань, щирого задоволення від веселих та яскравих гулянь, побути у самісінькому центрі «святкової наради» Дідів Морозів та Снігуроньок.

Щоб знайти головну чарівну красуню, не обов’язково треба було їхати до лісу, адже в самісінькому центрі села вона зростає вже не одне десятиліття. Саме тут проводяться загальносільські заходи. Тож саме ця ялинка і стала «господинею» новорічних урочистостей, спалахнувши яскравими вогнями, здійснивши бажання дітвори (а, можливо, й дорослих?) потрапити в казку. Щиро вітали всіх голова райдержадміністрації Віктор Химич, голова районної ради Василь Калита та в.о. В.-Висторопського сільського голови Валентина Бугаєнко, бажали їм здоров’я, щастя, добра та миру.

А далі у свої права вступили Діди Морози та Снігуроньки з різних куточків Лебединщини зі своїми художніми колективами сільських будинків культури. Цьогоріч на «святкову нараду» до Великого Висторопа прибули чарівні герої з Московського Бобрика, Бишкіня, Михайлівки, Рябушок, Боровеньки, Пристайлового, Ворожби, Будилки, Гарбузівки, Малого Висторопа та Кургана. Головний Дід Мороз району (Олег Аветисян) та головна Снігуронька району (Маргарита Осіпова) разом із Чарівною Феєю (Мариною Зініною), розпорядницею свята, провели не лише «нараду», а й співали та водили хороводи з учасниками чарівного дійства.

Ще довго лунала музика й вирували веселощі, які були винагороджені   яскравим та барвистим фейєрверком, подарованим депутатом обласної ради Магомедом Галаєвим.