ЛЕБЕДИНЩИНА.Будують новорічну переправу

Із Лебедина до Пристайлового

Понад тиждень тривають роботи з будівництва чергової водної переправи на території Лебединського району. На запрошення головного інженера ТОВ «Дорбудсервіс» Віталія Волощука «ЖЛ» відвідала місце, де зовсім скоро буде повністю капітально відновлено місток через сагу Решетна, що по дорозі до села Пристайлового.

Прикрі факти передували відбудові цього містка. Ще влітку цього року тут сталася трагедія. Тоді водій автомобіля не справився з керуванням, і транспортний засіб впав у воду. Загинула людина. Це стало стимулом владі до прийняття рішення виділення коштів на ремонтні роботи, бо ж стан переправи був зовсім занедбаний. Тож кошти на будівництво в сумі 250 тисяч гривень виділені з обласного бюджету.

А нині ремонтна бригада, очолювана майстром Романом Петренком, у складі якої працюють Сергій Дейкун, Олександр Гаспарян, Олександр Марченко, Віктор Лозицький, Роман Мамедов та Леонід Лисянський, починаючи з 9 грудня цього року повністю відбудовують місток. Роботи підходять до фінішу і найближчим часом, до Нового Року, жителі міста і навколишніх сіл матимуть можливість без перешкод долати шлях від Пристайлового до Лебедина.