Лебединка Анастасія Мартиненко – Віце-Міс СНАУ!

Лебединці пам’ятають цю гарну дівчину за її чарівний голос, що линув зі сцени районного будинку культури. Це Анастасія Мартиненко – випускниця спеціалізованої школи №7, а нині – студентка Сумського національного аграрного університету. Навчається на юридичному факультеті за спеціальністю «міжнародне право», причому навчання ведеться англійською мовою.

Чи важко опановувати науки? Дівчина просто усміхається, адже вона хотіла саме цього! Протягом свого навчання Анастасія вже декілька разів побувала за кордоном, у Чехії та Словаччині. І ось лише декілька днів, як повернулася із поїздки, побувавши в Берліні, Дрездені, Голландії, Нідерландах, Валендамі, Амстердамі, Гаазі. Як майбутній юрист-міжнародник, студентка зацікавилася відвідинами Міжнародного суду ООН та Національного кримінального суду, адже це можливість більше дізнатися, навчитися обраній спеціальності і, врешті, влаштуватися на практику.

А як звичайна дівчина-красуня, Анастасія нещодавно стала однією з переможниць щорічного конкурсу краси, кмітливості та таланту «Міс СНАУ- 2019». Вона єдина відзначена у трьох номінаціях – «Міс ерудиція», «Міс Глядацьких Симпатій» та «ІІ Віце-Міс СНАУ-2019», отримавши безліч сертифікатів на придбання косметики та відвідання косметичних салонів, фітнес-центрів. Вітаємо Анастасію з перемогою. Щиро зичимо весни і сонця, здійснення мрій і досягнення мети!