ЛЕБЕДИН. Замість повноцінного чемпіонату – лише кубок

Минулими вихідними у спорткомплексі Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка стартував Кубок міста Лебедина з футзалу. Якщо відкриту першість міста Лебедина з футзалу у сезоні 2018-2019 років провели лише у одне коло, то цьогоріч взагалі замінили розіграшем Кубка.

На пропозицію організаторів – відділу молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради – відгукнулися одразу 8 команд.

На відкритті футзального дійства з вітальним словом до гравців, тренерів та вболівальників звернувся Лебединський міський голова Олександр Бакликов. Він побажав присутнім результативних та видовищних змагань.

В суботу та неділю зіграли матчі перших двох турів. У підсумку лише «Педколедж» та  команда  Маловистописторопського коледжу СНАУ здобули дві перемоги. Майбутні педагоги спромоглися забити 19 голів, а маловисторопці «накотили» у ворота суперників аж 28. Поєдинок між «Торнадо» і «Блискавкою» приніс результативну нічию 6:6, а спортсмени ДЮСШ спочатку виграли у «Фаворита», а потім програли спортсменам Малого Висторопа. Приємно відзначити, що у складі команди ДЮСШ виступила єдина представниця прекрасної статі, студентка 3 курсу педагогічного коледжу ім.А.С.Макаренка Аміна Накопюк, яка відзначилася забитим голом.

Неприємно вразила команда «Лебедин Сіті», яка, програвши свій дебютний поєдинок футзалістам коледжу СНАУ із розгромним рахунком 21:3, взагалі знялася зі змагань.

Наступної суботи відбудуться три поєдинки заключного туру, за підсумками яких команди, що займуть другі місця у своїх підгрупах розіграють бронзові нагороди, а переможці груп боротимуться за Кубок.