ЛЕБЕДИН. За міську каналізацію «боролися» два підприємства (доповнено 11.07.2019 р.)

Лебединська каналізаційна труба

8 липня у системі «Prozorro» відбулися торги, у результаті яких має вирішитися питання відведення каналізаційних стоків від багатоквартирних будинків на вулицях Сумській та Дрьоміна у Лебедині. 

Мова йде про будівництво зовнішньої каналізації житлових будинків №№108, 110 по вул. Сумська та житлових будинків №№6, 10, 10-А по вул. Дрьоміна.

Як ми вже повідомляли раніше, замовником робіт є управління житлово-комунального господарства Лебединської міської ради, а очікувана вартість реалізації проекту – 1 871 587,20 грн.

Участь у торгах взяли два учасники: ТОВ «Інновавуд» та будівельно-монтажне підприємство “Лебединпромбуд”. Остаточні пропозиції, за якими система визначала переможців підприємств, відповідно, 1 509 742,12 грн. та 1 682 285,31 грн.

За умовами торгів, роботи мають бути виконані до 20 жовтня 2019 року.

Однак за рішенням тендерного комітету пропозицію ТОВ «ІННОВАВУД» згодом було відхилено як таку, що не відповідає умовам тендерної документації.

Зокрема,  товариство протягом дня з моменту визначення переможця аукціону, для забезпечення його кваліфікації повинно було надати надати додатки до проекту договору – Договірну ціну та Кошторисний розрахунок. ТОВ «Інновавуд» цих документів не надало.

Таким чином на черговому засіданні тендерного комітету буде розглянута тендерна пропозиція учасника торгів БМП «Лебединпромбуд», яка за результатами аукціону визначена наступною за критерієм «Ціна».

Довідково. Товариство із обмеженою відповідальністю «Інновавуд» зареєстроване у Лебедині за адресою: вул.Тараса Шевченка, 34, офіс 1. Статутний капітал – 200 грн. Види діяльності, зазначені у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань – лісопильне та стругальне виробництво, оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням (основний) та будівництво житлових і нежитлових будівель.

Керівник – Яна Олександрівна Склярова, з 9.04.2016 року.