ЛЕБЕДИН. Виставка пернатих і пухнатих

Пам’ятаєте мультик «Простоквашино», що став уже своєрідною класикою? Там пес Шарик, отримавши таку омріяну фоторушницю, пів дня бігав за тваринками, аби зробити їхній знімок, а потім ще пів дня – аби його їм віддати. Кореспонденти «ЖЛ», на щастя, у подібному кросі участі не брали, натомість милувалися красою пернатих та пухнатих братів наших менших на традиційній виставці-продажу голубів, кролів, декоративних та свійських птахів. Відбулася вона, як завжди, за ініціативою активіста Романа Балухти минулої суботи на центральній площі Лебедина.

Чимало господарів із різних куточків України – Сум, Полтави, Охтирки, Ромнів, Тростянця, Бурині, інших – приїхали до нашого міста, аби і своїх улюбленців показати, і на чужих подивитися. Окремо слід відзначити і членів та волонтерів Лебединського товариства захисту тварин, які під час виставки прилаштували у гарні руки шістьох кошенят і трьох цуциків, а також зібрали певну суму на потреби організації.

Не обійшлося і без мистецької складової. Брали участь у заході і майстри хенд-мейду, вкотре підтвердивши, що на Лебединщині живуть дуже талановиті люди! А гарний настрій усім відвідувачам виставки-продажу (котрих було чимало!) своїми виступами забезпечили учасники зразкового дитячого вокального ансамблю «Феєрія» (керівник Олена Червяк) та солістки вокальної студії «Зорепад» (керівник Станіслав Фоменко).


Олена ВЄЧКАНОВА. Фоторепортаж Олега КАСЬЯНОВА