ЛЕБЕДИН. Всі ставили на «Автомобіліст»

Минулої суботи наша головна футзальна команда «Автомобіліст» розпочала боротьбу за медалі Відкритої першості міста Суми з футзалу серед команд І ліги. Після 12 зіграних турів попереднього етапу наша збірна здобула це почесне право разом із п’ятьма іншими учасниками.

Суперником лебединців стала давно знайома «Forza», яка вже другий рік поспіль є учасником цих змагань. У трьох раніше зіграних матчах лебединці здобули дві перемоги та один раз програли, маючи різницю м’ячів 16:11 на свою користь. Нагадаємо, що наші суперники лише в останній момент здобули путівку в першу лігу, зайнявши останнє 6 залікове місце.

Абсолютно всі експерти, аналітики, вболівальники та тренери ще до матчу прогнозували лебединцям легку перемогу з великим рахунком.

Як розгорталися події в матчі? Чи зміг найкращий бомбардир «Автомобіліста» Денис Калюжний  поповнити свій гольовий доробок? Які події поєднали шосту хвилину першого та другого тайму? Як закінчився матч між другою («Автомобіліст») та шостою («Forza») командою першості? І чому «Автомобіліст» здивував? Про це та інше, що стосується нашої головної футзальної команди шукайте, як завжди, в четвер 13 лютого, коли «ЖЛ» побачить світ.

А що ж чекає «Автомобіліст» далі? Однозначно буде ще важче, адже нашій команді доведеться грати із сильними суперниками, які у попередній частині першості посіли місця у першій шістці. Наступної суботи нашим суперником буде краснопільський «Оріон», який очолює турнірні перегони.  Продовжуємо  вболівати за своїх!