ЛЕБЕДИН. Вокзальна і Тараса Шевченка – ремонт розпочато

Ремонт лебединської вулиці Тараса Шевченка

У Лебедині розпочато ремонт двох проблемних ділянок доріг на вулицях Тараса Шевченка та Вокзальній.

Так, на Тараса Шевченка буде відремонтоване дорожнє  покриття від приватної садиби №75 до залізничного переїзду. Роботи після перемоги на публічних торгах проводить приватне підприємство «Харківспецбудмеханізація-7». При очікуваній вартості робіт 1 526 508 грн. саме це підприємство запропонувало найнижчу вартість робіт – 1 200 000, 00 грн. За тендерною документацією, термін виконання робіт – до 25 липня 2019 року.

Також розпочалися підготовчі роботи до поточного ремонту дорожнього покриття по вулиці Вокзальній. На цій вулиці ремонтуватимуть ділянку від перехрестя із вулицею Батютенка до залізничного переїзду Лебединського ХПП.

Виконує роботи ТОВ «Роад Констракшн». При очікуваній вартості робіт товариство із шести допущених до участі в аукціоні підприємств запропонувало найменшу вартість ремонту – 2 799 999,00 грн. Роботи мають завершитись до 9 серпня 2019 року.

Зважаючи на ремонтні роботи, міська влада закликає водіїв зараніше прораховувати маршрути руху, аби по можливості не заважати роботі будівельників.