ЛЕБЕДИН. «Водоканал» знову змінює тарифи на водопостачання та водовідведення

Лебединські тарифи на воду

Щоправда, цього разу зміни направлені не тільки на підвищення, а й на зниження вартості послуг.

Так, за 1 кубічний метр водопостачання лебединці платитимуть 15,78 грн., бюджетні організації – 17,28 грн., інші споживачі – 22,54 грн.

Централізоване водовідведення для населення коштуватиме 29,02 грн., 31,78 грн. – для бюджетних організацій та 41,46 грн. – для інших споживачів.

Збільшиться вартість вивезення рідких побутових відходів: 42,05 грн. за 1 кубічний метр для населення, 46,06 грн. – для бюджетних організацій та 60,00 грн. – для інших організацій.

Рішення виконавчого комітету, яким затверджені нові тарифи, вже набирало чинності. Як зазначено у тексті рішення, це відбувається з дня офіційного оприлюднення на офіційному сайті Лебединської міської ради. Оприлюднене рішення 21 травня.

Примітно, що порівняно із попередніми тарифами, 1 кубічний метр водопостачання для населення подешевшав на 8 копійок. При цьому на 6 копійок здорожчало централізоване водовідведення у розрахунку на кожен кубічний метр. Найактивнішим ростом відзначився тариф на вивезення нечистот для інших споживачів. Крім населення і бюджетних організацій, – на 50 коп.

Викликані зміни тарифу  необхідністю приведення тарифів до економічного обґрунтованих витрат на їх виробництво.