ЛЕБЕДИН. Візит колишнього президента Грузії до Лебедина

Сьогодні, 19 липня, на Соборній площі Лебедина відбулася анонсована напередодні зустріч колишнього президента Грузії та колишнього очільника Одещини Михайла Саакашвілі із лебединцями.

Не можна сказати, що о 12:00 на головній площі міста був аншлаг, але лебединців зацікавив не так візит епатажного гостя та його передвиборна промова, як він сам. Бо ж усім кортіло на нього подивитися. На жаль, пунктуальним Саакашвілі не став, адже запізнився на зустріч аж на 37 хвилин. Причиною запізнення відомий грузин назвав жахливий стан місцевих доріг.

Лебединці, звичайно, вітали його і протягом 21 хвилини уважно слухали обіцянки зробити з України квітучу державу. Він відповів і на запитання лебединців. А допомагав йому голова Благодійного фонду Івана Лозового, кандидат у депутати Верховної Ради України від нашого 162 округу Іван Лозовий, який є членом політичної партії “Рух нових сил Михайла Саакашвілі”, але йде на вибори самовисуванцем. Тож він подавав мікрофон тому, хто хотів бути вислуханим.

Менш ніж за годину свого перебування в Лебедині гість на сірому АУДІ з дніпровськими номерами зник у невідомому напрямку.

Але для лебединців несподіванки на цьому не закінчилися, адже Соборна площа пережила два неприємні моменти. Спочатку один молодик почав провокувати працівників поліції, через що за мить опинився у службовій машині, а згодом  стало зле одній із учасниць мітингу. Приємно відзначити, що швидка допомога примчала за 3 хвилини.