Лебедин відвідали міністр КМУ і очільник області

Так уже сталося, але тема примусового приєднання нашого району до Охтирщини стала знаковою для кожного лебединця. Важко було знайти людину, яку б не турбувала ця ситуація. А те, що влада міста і району згуртувалася для вирішення цієї проблеми, дивує всіх без винятку. До цього часу вони просто не бачили й не чули одне одного, намагалися не йти на компроміс та співпрацю. Та сьогодні, коли лебединці категорично не погодилися з нав’язаним «зверху» рішенням, то влада міста і району розпочала боротьбу за право волевиявлення усіх лебединців.  

На вихідний день, 14 червня був запланований візит на Сумщину Міністра Кабінету міністрів Олега Немчинова, який разом із очільником Сумської області Романом Грищенком об’їхав декілька районів Сумщини.

Після відвідин Глухівщини, села Токарі Сумського району та Тростянця поважна делегація о 15:30 мала б прибути до Лебедина. У сквері Павла Полуботка ще за півгодини до призначеного часу лебединці масово почали збиратися, щоб висловити свої думки та пропозиції з приводу останніх подій і вислухати міністра. Зі слів багатьох присутніх напередодні, їх дуже «попрохали», незважаючи на вихідний день, прибути на мітинг. Хоча було багато й тих, хто, залишивши домашні справи вийшов поборотися за справедливість.

Як часто буває, шановані гості знову запізнилися, і сотням лебединців понад дві години довелося чекати делегацію. Нарешті зустріч відбулася. Красномовними представники верховної влади не були, але повідомили, що ситуація контрольована і проблеми жителів Лебединщини відомі у державних кабінетах. У багатьох лебединців виникло безліч питань до чиновників. Але, відповівши на декілька з них, їх «покликали» невідкладні справи. Тож ті, кого так довго очікували поїхали у невідомому напрямку. Невдоволеними та стурбованими залишали мітинг сотні лебединців, яким довелося триматися під спекою понад дві години і «насолодитися кількохвилинним перебуванням можновладців в Лебедині.

Але попереду найвідповідальніший момент, коли честь Лебединщини у Верховній Раді України захищатиме нардеп Микола Задорожній та всі, хто знає і вивчає наші «лебединські» проблеми. На сьогодні важко сказати, яке рішення буде прийняте, але точно відомо, що давно лебединці не були такими одностайними і згуртованими в боротьбі за справедливість, за своє місце під сонцем.

[rl_gallery id=”6855″]