ЛЕБЕДИН. У відпустку із премією до ювілею

Лебединська міська рада

27 питань порядку денного, 17 із яких – земельні, доповідь одного із очільників місцевої прокуратури, зміни до Програми економічного та соціального розвитку, відпустка міського голови плюс премія у зв’язку із ювілейним днем народження… Ці та інші питання мала розглянути чергова 53 сесія Лебединської міської ради, на яку завітали 22 депутати, котрі, на відміну від інших колег, знайшли час, щоб вирішити питання життєдіяльності міста.

Першим доповідав заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Юрій Лук’яненко, який проінформував присутніх про стан законності на Лебединщині, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності місцевої прокуратури за перше півріччя 2019 року. За звітній період на території Лебедина зареєстровано 2901 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, що на 177 менше, ніж за аналогічний період минулого року. Із них – 315 із ознаками кримінальних злочинів, в тому числі 198 – по місту, при цьому розкрито 51,6% злочинів.

Далі міські депутати розглянули земельні питання, по яким були винесені відповідні рішення. При розгляді змін до Програми економічного та соціального розвитку міста було повідомлено, що частково піднімається плата за харчування учнів загальноосвітніх шкіл міста. Натомість відтепер батьки, діти яких виховуються у дитсадках та навчаються у школах, можуть більше не здавати овочі для харчування. В разі, якщо такі випадки будуть зафіксовані, директор навчального закладу має сплатити штраф у сумі 129 тисяч гривень. Віднині овочі для харчування дітлахів закуповуватимуть централізовано.

Також депутати одноголосно продовжили термін дії рішення 39 сесії міської ради від 27 вересня 2013 року «Про призупинення навчально-виховного процесу Лебединської ЗОШ№2» – до 31 серпня 2021-го.
Наостанок депутати вирішували питання про надання відпустки міському голові Олександру Бакликову. Відпочиватиме очільник Лебедина із 2 вересня по 5 жовтня. Його обов’язки виконуватиме секретар міської ради Оксана Древаль. На додачу до відпустки міський голова отримав ще й премію. Відповідну пропозицію постійної депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю оприлюднила її голова Оксана Карпенко. Грошове заохочення в розмірі середньомісячної заробітної плати Олександр Бакликов отримає з нагоди ювілейного дня народження – 55-річчя. Депутати одноголосно підтримали це рішення, і на цьому пленарне засідання сесії міської ради було оголошено закритим.