ЛЕБЕДИН. У сквері Полуботка зміни

Вже більше місяця триває реконструкція частини скверу Павла Полуботка, яка проводиться за підтримкою Благодійного фонду Івана Лозового. На сьогоднішній день, тривають будівництво фонтана, облаштовуються клумби та укладається тротуарна плитка.

Сьогодні, 12 липня, в день святкування Преподобних Петра і Павла, із самого ранку лебединців запросили садити квіти та дерева. Клумба замайоріла барвистими петуніями, що розділені на сектори живою загорожею із карликової туї. Уся територія реконструкції зазеленіла саджанцями ялинок, високорослої туї, ялівцю та листяних видів дерев і кущів. За словами упорядників, за насадженнями здійснюватиметься спеціальний догляд, штучний полив у заданому напрямку, потрібне формування крон тощо.

Крім Івана Лозового, до благородної справи приєдналися міський голова Олександр Бакликов, працівники виконавчого комітету міської ради, волонтери та всі бажаючі. Спочатку посадили квіти, а в післяобідній час – хвойні та листяні дерева і кущі .

Роботи з благоустрою території скверу тривають і, попередньо, мають закінчитися до святкування Дня міста 19 серпня 2019 року.