ЛЕБЕДИН. У місцевому педагогічному коледжі – новий директор

педагогічний коледж Лебедин

А точніше директорка, і не нова, а та, яка виконувала обов’язки останні півтора року. Очільницьке крісло Лебединського педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка відтепер належить Любові Білокобильській.

Як повідомлялося раніше, вибори директора комунального закладу Сумської обласної ради “Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка” відбулися 11 червня. Нагадаємо, що право голосу мали 144 представники колективу коледжу: 108 педагогічних працівників (у повному складі) та 14 представників непедагогічних працівників, 22 – студентської спільноти, яких обрали таємним голосуванням на відповідних конференціях.

У бюлетень для голосування було внесене лише одне прізвище – в.о. директора Любові Білокобильської. Після ознайомлення із протоколом №6 виборчої комісії з виборів директора, стало відомо, що всього проголосували 142 представники установи, які мали на це право. Лише 1 бюлетень визнаний недійсним. За єдиного кандидата віддали свої голоси 136 виборців.

Але з вітаннями на адресу переможниці слід зачекати, адже, керуючись порядком призначення, схваленим 20 сесією Сумської обласної ради, керівники призначаються на посаду облрадою на її пленарних засіданнях на контрактній основі. Контракти укладаються на підставі відповідного рішення обласної ради терміном від 1 до 5 років. Ці ж керівники призначаються та звільняються з посади за поданням голови обласної державної адміністрації.

Коли відбудеться наступна сесія Сумської обласної ради, наразі невідомо.