ЛЕБЕДИН. У місті з’явиться Алея закоханих

Лебединська алея закоханих

Відтоді, як на вулиці Сумській збудували дитячий і спортивний майданчики, промайнуло зовсім небагато часу. Тепер на лебединців чекає черговий сюрприз – Алея закоханих.

«Місце для її створення стало прогнозованим, – зазначає депутат обласної ради Валерій Чалий, – адже хотілося продовжити благоустрій території поблизу дитячого майданчика. Тут серед яскравої зелені вже проводяться монтажні роботи, і вже найближчим часом ми порадуємо жителів міста».

Валерій Григорович висловлює сподівання, що весільні світлини молодят стануть відтепер яскравішими і ще більш романтичними.

Ідея створення Алеї зародилася спонтанно, але не випадково, адже в Лебедині відчувається своєрідний «дефіцит» романтичних місць для закоханих: «Ми не збираємося зупинятися на цьому, і в найближчих перспективах – музей під відкритим небом, – зазначає депутат.

На наше питання, які ж експонати будуть представлені у музеї, загадково усміхається і обіцяє, що після закінчення всіх бюрократичних «пригод», обов’язково розповість читачам «ЖЛ» усі деталі про новий проект.

Марина Іванова.