ЛЕБЕДИН. У місті відбувся мітинг до Дня Гідності та Свободи

Морозного ранку 21 листопада небайдужі лебединці зібралися на мітинг біля пам’ятного знаку «Кам’яний хрест захисникам України». Вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні та спільно згадати події Революції Гідності прийшли представники міської влади, організацій та установ Лебедина, а також учнівська та студентська молодь.

До присутніх звернулися міський голова Олександр Бакликов, Почесний громадянин м.Лебедина, історик, письменник та краєзнавець Борис Ткаченко, директор спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, місцевий поет та дослідник Анатолій Удод. Нагадуючи про значення слова «гідність» та надто високу ціну, яку доводиться сплачувати, захищаючи її, вони закликали кожного жити і діяти з гідністю, берегти державність і любити рідну мову, пам’ятати уроки історії.

Під звуки тужливого метроному зібрання схилило голови, шануючи пам’ять загиблих – як на Євромайдані, так і в усі часи, – захисників України. На знак поваги бажаючі поклали квіти до підніжжя кам’яного хреста.

Незважаючи на морозну погоду, присутні із захопленням слухали добре знайомі «Мамо, не плач» та «Боже, Україну збережи» у виконанні солісток МЦКД Світлани Циханської та Олени Черв’як.

Завершився захід Державним Гімном України, якому символічно вторив передзвін міських храмів.