ЛЕБЕДИН. У місті відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня, вся Україна відзначає національне свято – День Державного Прапора. Тематичні урочистості проходять у всіх куточках країни, не виняток – і Лебедин.

О 10:00 містяни та гості Лебедина зібралися на святковий мітинг біля пам’ятного знаку Державним символам України, що поблизу медичного училища ім.М.І.Сітенка. Десятки маленьких і великих синьо-жовтих прапорців над головами, у руках, а подекуди – навіть у кольорах одягу присутніх, створювали особливо патріотичну атмосферу заходу.

Мітинг розпочався піснею «Країно моя» у виконанні солістки Лебединського міського центру культури та дозвілля Ольги Пащенко. Після цього присутні врочисто заспівали Державний Гімн України.

Із державним, національним і водночас народним святом усіх щиро привітав міський голова Лебедина Олександр Бакликов. Він порівняв ставлення українців та лебединців зокрема до синьо-жовтого стягу у різні роки – на початку 90-х, навесні 2015-го та сьогодні, і відзначив, що дуже важливо продовжувати пишатися тими символами, які визначають нашу державність.