ЛЕБЕДИН. Трьох любителів випити на робочому місці – до адмінвідповідальності

адмінкомісія Лебединського міськвиконкому

На черговій апаратній нараді у Лебединській міській раді обговорили результати роботи адміністративної комісії при міськвиконкомі. Про засідання адмінкомісії, кількість розглянутих справ та притягнення порушників (серед яких, поміж тим – троє любителів розпити оковиту на робочому місці) до відповідальності доповідала начальник відділу контролю, секретар комісії Олена Пивоварова.

За словами пані Пивоварової, за І півріччя 2019 року до комісії надійшло 27 протоколів. Два із них повернуті як ті, що не відповідають вимогам чинного законодавства (для належного оформлення).

За 12 засідань, проведені протягом 6 місяців, члени комісії розглянули 26 протоколів щодо вчинення громадянами адміністративних порушень: 7 – складені поліцейськими, 14 – працівниками батальйону Управління поліції охорони; 5 – спеціалістами Інспекції з благоустрою Сумської міської ради. Як результат, прийнято 26 постанов і 26 осіб притягнено до адмінвідповідальності. Жодних оскаржень на постанови Комісії, винесені за І півріччя 2019-го, не надходило.

Що ж найчастіше порушували наші громадяни? Як уже згадувалося вище, троє осіб притягнуто до відповідальності за ст. 179 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві», 22 – за порушення правил благоустрою (ст. 152 КУпАП) і одна особа – за порушення правил утримання собак і котів (ч.1 ст.154 КУпАП).

Як повідомляється на офіційному сайті міської ради, на 20 осіб накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 9 384 гривні; сплачено порушниками добровільно – 8 534; попереджено 1 особу; закрито справ – 5, відповідно до статті 22 КУпАП, звільнення від адміністративної відповідальності за малозначністю з оголошенням усного зауваження – 1, до статті 38 КУпАП, закінчення строків накладення адміністративного стягнення на момент розгляду справи – 4.