ЛЕБЕДИН. Тренер «Лебединця» не вірив у перемогу

Учора, 8 серпня, на міському стадіоні «Авангард» відбувся тренувальний товариський поєдинок за участю головної лебединської футбольної команди «Лебединець», який закінчився… несподіваною навіть для тренера перемогою наших гравців.

Нагадаємо, що нині наша збірна відпочиває від ігор чемпіонату Сумської області з футболу серед команд І ліги. Щоб не втрачати ігрову форму і готуватися до матчів ІІ кола з підвищеною мотивацією, хлопці вирішили зіграти товариський спаринг з одним із учасників обласної першості. Бажаючих було вдосталь, але лебединці погодились на зустріч із «сусідами» по турнірній таблиці – білопільським «Авангардом».

Перед матчем вдалося поспілкуватися з головним тренером «Лебединця» Олександром Коржем. На запитання, як зіграє його команда у звітному поєдинку, він заявив, що програє з розгромним рахунком у межах 6-7 пропущених голів.

Матч розпочався, як і планувалося, о 18:00 – і одразу із атак лебединців, які, до слова, протягом усієї зустрічі домінували на футбольному полі. На радість небагаточисельних вболівальників та великий подив тренера, «Лебединець» переміг із рахунком 3:1. У складі нашої команди двічі відзначився Олександр Іващенко та один раз Кирило Артеменко.

Як завжди, більш детальні подробиці матчу шукайте у друкованій версії газети «Життя Лебединщини» наступного четверга, 15 серпня. Продовжуйте вболівати за своїх і читати улюблену газету!