ЛЕБЕДИН «Торнадівський» трофей

Футзальний кубок Лебедина

Минулої неділі,  15 грудня, відбулися заключні поєдинки Кубка Лебедина з футзалу серед дорослих команд, який у цьому році замінив традиційну Відкриту першість міста. Вкотре спорткомплекс медичного училища імені проф.М.І.Сітенка став ареною проведення чергових кубкових матчів.

У поєдинку за ІІІ місце зійшлися «ДЮСШ» та  «Педколедж», команди одного тренера Олександра Коржа, де студенти цілком прогнозовано, здобули перемогу з рахунком 9:4 і стали володарями бронзових медалей.

Чесно кажучи, команди «Торнадо» та М.-Висторопського коледжу СНАУ, цілком заслужено потрапили до фіналу і саме в боротьбі між собою визначили володаря почесного кубка. Ніхто не хотів поступатися, і перша половина зустрічі закінчилася миром 2:2.  Наступний тайм торнадівці розпочали з двох забитих м’ячів, але гості з М.Висторопа знову зрівняли рахунок. Слід відзначити шалену підтримку команд своїми вболівальниками, які навипередки «гнали» свої команди до чужих воріт. Гості із М.Висторопа привезли декілька десятків вболівальників, які озброїлися великим прапором та гучними дудками. А ще на трибунах також були представники адміністрації коледжу на чолі із директором Володимиром Доценком. На фінал з’явився і міський голова Олександр Бакликов, який відверто вболівав за «Торнадо». Як же він радів останнім двом голам лебединської команди, яка перемогла з рахунком 7:5.

Завітний кубок, золоті медалі та футбольний м’яч від очільника міста отримали Руслан Зайцев, Роман Виходець, Євген Галушка, Максим Ковалько, Олександр Гапонов, Олександр Іващенко, Сергій Пізняк та Юрій Науменко. Одразу два гравці з М.Висторопа завоювали індивідуальні призи: Максим Трегуб – як кращий воротар, а Дмитро Мельников – кращий бомбардир. Основний гравець «Лебединця» і «Торнадо» Олександр Іващенко став кращим гравцем турніру.