ЛЕБЕДИН. Святий Миколай «запалив» головну ялинку

19 грудня, у День Святого Миколая, у Лебедині відбулося урочисте відкриття головної ялинки міста. На вечірній Соборній площі зібралося чимало дорослих і, звісно, маленьких лебединців, чекаючи на початок дивовижної новорічної казки.

І вона відбулася! Адже найочікуваніша персона дійства, сам Святий Миколай (Юрій Бондар) тепло привітав зібрання із початком циклу новорічно-різдвяних свят, закликавши всіх бути добрими, чесними і милосердними. Саме завдяки його «чарам» під многолосе «Один! Два! Три! Ялиночка, гори!» головна новорічна красуня Лебедина спалахнула сотнями мерехтливих різнокольорових вогників.

Ялинонько, світи!

Від імені влади до лебединців звернулася секретар міської ради Оксана Древаль, побажавши всіляких гараздів і теплих новорічно-різдвяних свят.

А казкове дійство, тим часом, лише набирало обертів. Після святкового хороводу довкола ялинки, дітлахи змогли отримати подарунки від Святого Миколая. Сивочолий дідусь сидів у позолоченому кріслі, уважно вислуховуючи і побажання, і привітання, і різноманітні вірші та оповідки від малечі, за які й пригощав їх солодощами. Часом до Миколая зверталися і старші люди, які просили смачний презент для дітей чи онуків, котрі не змогли завітати на урочистості із різних причин, і Святий, звісно, не відмовляв.

У святковому хороводі
Солодощі від Миколая, налітай!

Мистецьку частину програми святкового вечора забезпечили вокальний колектив «Феєрія» та солісти міського центру культури і дозвілля Олена Листопад, Поліна Влізькова, Світлана та Маргарита Попельнух, Світлана Циханська, Еліна Грачова, Тетяна Бондар, Людмила Щербань.

Виступає Світлана Циханська

Бажаючі могли сфотографуватися аж із двома Святими Миколаями – героєм урочистого дійства і традиційним «вартовим» центральної ялинки. Популярною фотозоною також став традиційний різдвяний вертеп.

Також фото можна знайти у альбомі «Відкриття ялинки (Лебедин, 19.12.2019)»