ЛЕБЕДИН. Святкуватимемо День народження міста

19 серпня наш Лебедин відзначатиме маленький ювілей – 365-у річницю від заснування. Також цього дня виповнюється і 76 років із дня визволення міста від фашистських загарбників.

Цьогорічне свято планується провести у міському лісопарку, – йдеться у відповідному розпорядженні міського голови.

Напередодні святкування у церквах пройдуть молебні за місто Лебедин та лебединців, а також за мир в Україні, благодійні акції «Пам’ять», «Турбота» та привітання ветеранів війни вдома.

У день святкування, 19 серпня, на жителів та гостей міста чекають урочистий мітинг біля пам’ятного знаку «Кам’яний хрест захисникам України» та святкова хода від пам’ятного знаку до Меморіалу Слави.

Головне дійство, за доброю традицією останніх років, відбудеться у міському лісопарку. Окрім концертно-розважальної програми, яка і цього року обіцяє бути незвичайною, тут розкинеться виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Моє рідне місто», пройдуть загальноміські спортивні змагання з шахів та доміно, присвячені відзначенню 365-ї річниці від дня заснування міста Лебедина. Також працюватимуть ятки із товарами харчової промисловості та сувенірної продукції, атракціони для дітей.

Зустрінемося у лісопарку!