ЛЕБЕДИН. Срібний успіх педколеджу

Лебединський педагогічний коледж

Днями підведено підсумки 25 Обласної Спартакіади закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації у 2018-2019 навчальному році, в якій традиційно взяли участь студенти педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка та медичного училища ім. проф. М.І. Сітенка.

Протягом навчального року лебединські студенти змагалися за перемогу та залікові бали у загальну скарбничку. Звичайно, майбутні педагоги вкотре продемонстрували високий клас і досягли помітного успіху. Спортсмени педколеджу взяли участь у легкоатлетичному кросі, дзюдо, волейболі, баскетболі, лижних гонках, настільному тенісі, легкій атлетиці та шахах.

Найкраще виступили дзюдоїсти, які під керівництвом досвідченого тренера Сергія Гавриша стали чемпіонами, а срібло підкорилося дівчатам у волейболі та баскетболі. ІІ місце команда виборола в лижних перегонах та шахах у юнаків. ІІІ призерська позиція була здобута у дівочому настільному тенісі, кросі та змаганнях із легкої атлетики. В інших видах програми спартакіади лебединці задовольнилися ІV місцем у настільному тенісі серед юнаків, VІІ – у міні-футболі та VІІІ – волейболі у юнаків.

Здобувши 110 залікових очок, педагогічний коледж посів ІІ загальнокомандне місце, поступившись переможцям спартакіади – студентам машинобудівного коледжу СумДУ. Бронза дісталася путивльським студентам педколеджу. Наші ж студенти з медичного училища в загальному заліку зайняли ХІІ місце із 18 учасників обласної спартакіади.

Вітаємо студентів педагогічного коледжу з високим результатом, які досягли помітного успіху, завдяки спільним зусиллям та старанням в.о. директора Любові Білокобильської, тренерів-викладачів Сергія Сліпченка, Сергія Гавриша, Наталії Вечерової, Євгена Ліщини, Олега Коваленка, Олександра Грушка, Сергія Прудника, керівника кафедри фізвиховання Сергія Романенка.

Але ще рано ставити остаточну крапку у вдалих виступах майбутніх педагогів, адже шість студентів педколеджу увійшли до складу студентської збірної Сумської області, яка протягом травня-червня братиме участь у Спортивних Іграх України, що пройдуть у Львові. Свій коледж у складі обласної команди представляють Альона Тимо­шенко, Юлія Силка, Катерина Бендюг, Ніна Білоцерківець, Віктор Костромцов та Сергій Павленко (на фото). Сподіваємося, що наші студенти внесуть у скарбничку команди свої здобутки і повернуться додому з перемогою.

Фото Олега КАСЬЯНОВА.