ЛЕБЕДИН. Що вирішуватимуть депутати цього разу?

Голосування лебединських районних депутатів

Більш ніж за тиждень депутатів Лебединської ради знову запрошують на пленарне засідання чергової 51-ї сесії міської ради, що цього разу відбудеться 20 червня.

Одразу 24 питання порядку денного виноситься на розгляд сесії, і це навіть без урахування проекту рішення, яке не розглянули на попередньому засіданні. Йдеться про звіт щодо діяльності Лебединського відділення поліції стосовно охорони громадського порядку на території Лебединської міської ради.

Питання, які виносяться на розгляд сесії, є важливими і спрямованими на розвиток та успішну діяльність лебединської громади.

Головним наповнювачем міського бюджету є податки та збори, що затверджуються депутатами. Саме їх прийматимуть на цьому пленарному засіданні.

Останнім часом точиться багато розмов про відносини міського голови з редакцією міськрайонного радіомовлення “Світанок”. Щоб раз і назавжди “порвати” всі відносини із радіомовленням та його редакторкою, міський голова Лебедина Олександр Бакликов запропонує депутатам підтримати проект рішення про вихід міської ради зі складу співзасновників. Але нагадаємо, що остаточне рішення з приводу цього питання прийматимуть депутати, які, перш за все, представляють інтереси своїх виборців.