ЛЕБЕДИН. Що «світить» «Лебединцю»?

Чи не кожного року перед початком нового сезону лебединські вболівальники задаються цим непростим питанням. Уже всім набридла недобросовісна гра окремих футболістів нашої головної команди. Без сумніву, перший матч і мав показати, з яким настроєм виходили на поле гравці «Лебединця».

Шанувальники футболу в нашому місті вже звикли до того, що кожного року новий сезон відкривають в урочистій обстановці, в присутності представників місцевої влади. Чи не вперше за багато років чиновники міської та районної влади так і не звернулися зі словами привітань до футболістів та вболівальників. Нічого не сказали на загал і присутні на матчі керівники, які відповідають за стан спорту і футболу на Лебединщині. Тому перший матч відкрили, зазвичай, привітаннями з боку обох команд і свистком про початок футбольного сезону.

На жаль, для чисельних вболівальників футболу Лебедина, перший млинець 2019 року виявився глевким. Вже на 6-ій хвилині за порушення правил у своєму штрафному майданчику в наші ворота був призначений одинадцятиметровий. Новий та молодий голкіпер Сергій Перепльотніков не зміг парирувати удар. Але лебединці не розгубилися і почали контратакувати ворота гостей з усіх флангів. Чесно кажучи, давно не доводилось бачити таке бажання лебединців грати в цікавий та атакувальний футбол. Майже все виходило у гравців «Лебединця», тільки от забити вони ніяк не могли.

Всі сподівалися, що після перерви обов’язково буде гол у ворота гостей із села Токарі Сумського району. Через чотири хвилини всі побачили забитий м’яч, але він знову влетів у наші ворота. Після пробитого штрафного наш голкіпер не зміг зафіксувати «шкіряну» кулю, і один із нападників гостей вдруге вразив наші ворота.

Прикро, але при такому ритмі гри два м’ячі відіграти вже було неможливо, адже лебединці дещо «підсіли» і майже не переходили центр поля. Рівна гра з двома випадковими голами призвела до чергової поразки нашої головної команди. Якщо враховувати результати минулорічної першості, востаннє «Лебединець» перемагав аж 16 вересня 2017 року.

Але з такою грою, яку продемонструвала наша команда в прем’єрному поєдинку, можна вірити в те, що перемоги не за горами.

Наступний домашній матч «Лебединець» проведе 8 червня. Нашим суперником буде путивльська «Ярославна». Не забувайте, вболівати за своїх!