ЛЕБЕДИН. Розкішний подарунок для міської ДЮСШ

Дуже давно міська дитячо-юнацька спортивна школа не отримувала від спонсорів таких розкішних подарунків. Сьогодні, 14 лютого, на базі підготовки молодих легкоатлетів Лебедина відбулася приємна подія, що вразила всіх присутніх.

Приватний підприємець Ілля Буката віднайшов можливість придбати для потреб юних спортсменів суперсучасну бігову доріжку, яка дозволить протягом зими відпрацьовувати бігові навички у теплому приміщенні спортивної бази.

На офіційному врученні спонсорського подарунка були присутні приватний підприємець Ілля Буката, директор Лебединської міської ДЮСШ Юрій Савеко, тренер-викладач Сергій Сліпченко, одні з кращих молодих легкоатлетів міста Михайло Чурбаков та Кирило Рожовецький.

Згодом спортсмени випробували переваги диво-техніки, яка в подальшому служитиме майбутнім любителям спорту під час підготовки до відповідальних змагань.

Керівництво, викладацький та учнівський колективи міської спортивної школи щиро дякують Іллі Букаті за цей дороговартісний та потрібний закладу подарунок.