ЛЕБЕДИН. Прокуратура викрила злочинну діяльність у міській раді

Лебединська міська рада

Прокуратурою Сумської області задокументовано злочинну діяльність начальника відділу Лебединської міської ради в рамках кримінального провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального Кодексу України. Заходи проведені спільно з Управлінням захисту економіки в Сумській області та слідчим управлінням Нацполіції, – йдеться у повідомленні відомства від 13 червня.

Посадовця звинувачують у  вимаганні 10 000 гривень неправомірної вигоди від фізичної особи за видачу дозвільних документів на встановлення розважальних майданчиків поблизу парку в м. Лебедині.

Також задокументовано факт отримання посадовцем авансу в розмірі 5 000 грн.

Разом із тим проведено низку обшуків у службових осіб міської ради для вилучення документів, що мають значення для слідства.

Наразі вирішується питання про повідомлення про підозру вказаному начальнику відділу та відсторонення його від посади.

Довідково. Частина 3 статті 368 Кримінального кодексу України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»  передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.