ЛЕБЕДИН. Про що говоритимуть міські депутати?

Лебединська міська сесія

Перша у новому році сесія Лебединської міської ради відбудеться 31 січня. Це вже шістдесяте зібрання за часів каденції ради 7 скликання .

Як завжди на початку року, депутати обговорять структуру та загальну чисельність виконавчих органів міської ради. Тобто, скільки посадових осіб надаватимуть лебединцям державних послуг, і скільки на це витрачатиметься сплачених містянами податків.

Окремим рішенням узгоджуватимуться умови оплати праці міського голови на 2020 рік. Оприлюдненим проєктом рішення пропонується встановити посадовцю надбавки за ранг, за вислугу років, за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи. Також планується щомісячне преміювання міського голови у розмірі 50% посадового окладу.

Одразу два проєкти рішень стосуються міського “Водоканалу”. Одним документом пропонується відшкодувати підприємству різницю в тарифах на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивезення рідких побутових відходів у сумі 150 тисяч гривень. Також «Водоканалу» нададуть дозвіл на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок – до 1 мільйона гривень.

На розгляд депутатів вноситься і проєкт програми громадського бюджету на 2020 рік. Громада на реалізацію власних проектів цьогоріч може отримати 400 тисяч гривень. Це на 100 тисяч більше, аніж у минулому році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громадський бюджет: збудуй місто мрії

Левова частка запропонованих проєктів рішень стосуватиметься земельних питань.

Пленарне засідання розпочнеться цієї п’ятниці, 31 січня, о 10:00 в актовій залі Лебединського медичного училища імені проф. М.І.Сітенка.