ЛЕБЕДИН. Поліцейські знайшли «паркових» хуліганів

Лебединськими поліцейськими встановлені особи порушників, які вчинили хуліганство у відреставрованому сквері ім.Павла Полуботка. Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці місцевого відділення поліції.

Однієї із ночей на минулому тижні двоє невідомих, розпиваючи спиртне, навмисно пошкодили декоративні рослини, висаджені на клумбі у відреставрованій частині парку. Кілька днів поліцейські працювали над встановленням осіб правопорушників. У мережі навіть з’явилося відео хуліганського вчинку кількох юнаків.

Наразі ж особи правопорушників встановлено. Ними виявилися двоє місцевих підлітків. Шістнадцятирічний та чотирнадцятирічний лебединці пояснюють свій вчинок тим, що просто розважалися.

«На старшого з них працівники лебединської поліції склали адміністративний протокол за ст.173 КУпАП (дрібне хуліганство). Що стосується молодшого, то відповідальність за його дії нестимуть батьки. На матір підлітка правоохоронці склали адмінпротокол за ст.184 КУпАП (за невиконання батьками або особами, що їх замінюють обов’язків, щодо виховання дітей)»,

повідомляє Лебединське ВП.

Поліцейські звертаються до жителів та гостей Лебединщини із проханням приділяти більше уваги своїм дітям. Контролюйте їхнє дозвілля, цікавтеся колом друзів та захопленнями, не допускайте перебування неповнолітніх у нічний час поза домівкою та пояснюйте, яку шкоду спричиняють тютюн, алкоголь та наркотики на молодий підростаючий організм. А про заборону продажу неповнолітнім тютюнових та алкогольних виробів копи нагадують власникам і продавцям торговельних закладів – на порушників очікує чималий штраф.