ЛЕБЕДИН. Перший крок зроблено

Вчора, ми повідомляли, що найближчими днями на нашу головну футзальну команду «Автомобіліст» чекають два відповідальні поєдинки у Відкритій першості міста Суми серед команд І ліги.

5 березня у легкоатлетичному манежі СумДУ нам протистояв краснопільський «Явір», який претендує на один із комплектів нагород.

Матч був складним і напруженим. Та наші хлопці не просто вистояли, а й перемогли сильного суперника. Незліченна кількість гольових моментів, що виникали біля воріт обох суперників, не приносили результату. Як часто буває, м’яч ніяк не хотів летіти у ворота.

Але фортуна того дня була на боці лебединців, які за 9 хвилин до закінчення матчу зусиллями Влада Захарченка принесли «Автомобілісту» загальну перемогу. Хотілося, щоб цього разу у воротах суперника відзначився і наш кращий бомбардир Денис Калюжний, адже саме 5 березня він відзначав свій 29-річний день народження.

Команда «Автомобіліст» привітала свого бомбардира і присвятила йому цю перемогу.

Вже завтра, в суботу 7 березня, на наших гравців чекає ще важче випробування у матчі проти команди «Сервіс Люкс», яка очолює турнірні перегони і випереджає лебединців лише на одне очко. Початок зустрічі о 17:00.

Лебединщина вірить у свою головну футзальну команду і бажає їй перемоги!