ЛЕБЕДИН. Останній бій

У суботу, 14 березня, наша головна футзальна команда «Автомобіліст» проведе заключний матч Відкритої першості міста Суми з футзалу серед команд І ліги. Нашим останнім суперником у цьогорічному чемпіонаті стане команда «Лідер», яка на цьому етапі першості посідає 5 місце, маючи одну перемогу і три поразки.

Варто зазначити, що у попередньому турі суперники зустрічалися 1 лютого 2020 року, і перемогу з рахунком 3:2 (всі три голи на рахунку Дениса Калюжного) святкували лебединці.

На сьогодні «Автомобіліст» уже «забронював» за собою бронзові медалі першості, і за певних обставин може піднятися на підсумкове ІІ місце. Для цього мають вирішитися дві умови: по-перше, лебединці повинні перемогти «Лідер», по-друге, «Оріону», який випереджає наших на два очки, треба програти свій матч проти «Forza». Лише за цих двох умов «Автомобіліст» завоює срібні медалі першості.

Нагадаємо, що матч запланований на 14 березня 2020 року на 17:00 у спорткомплексі Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка. На сьогодні заборони на проведення матчів останнього туру через карантин від Асоціації футзалу Сумщини не надходило.

Вболівайте за своїх!