ЛЕБЕДИН. Нічия з чемпіоном

Минулої суботи наша головна футзальна команда «Автомобіліст» проводила черговий матч Відкритої першості міста Суми з футзалу проти команди «Сервіс Люкс».  З початку першості це був найсерйозніший і дуже сильний суперник.  В минулому році ця команда стала чемпіоном Відкритої першості міста Суми серед команд вищої ліги.

Обидва суперники з побоюваннями розпочали звітний поєдинок, немов приглядалися один до одного, тим більше, що раніше їм не доводилося зустрічатися в офіційних матчах. Певно, тому першого забитого м’яча вболівальники чекали аж 36 хвилин ігрового часу. І першими відзначились лебединці, але, на жаль, зробили це у свої ворота. Прикрої помилки допустився наш воротар Андрій Томащук, не втримавши пролітаючий повз нього м’яч. Сергій Удодік, який страхував дії голкіпера, сподівався, що м’яч стане легкою здобиччю Андрія. Але шкіряна куля після несподівано підставленої ноги нашого ж гравця опинилася у воротах. Лебединці переживали з цього приводу лише півтори хвилини, і Владислав Захарченко зрівняв рахунок.

І хоча до закінчення матчу залишалося понад 10 хвилин, жодна з команд не зуміла порадувати своїх вболівальників бодай одним забитим м’ячем. Ще до початку зустрічі лебединці раділи б нічийному рахунку із таким грізним суперником. А після фінального свистка вже говорили, що могли б і виграти.

Завтра, 28 грудня, «Автомобіліст» о 15:00 зіграє свій останній матч року, що минає, проти команди «Олімпік – Меліос». У минулорічній першості лебединці двічі перемогли своїх майбутніх опонентів із загальним рахунком 13:5.

Тому й не сумніваємося, що лебединці все ж таки здобудуть перемогу. Вболівайте тільки за своїх!