ЛЕБЕДИН. Неприємна осічка

Надзвичайно важким видався минулий ігровий тиждень для нашої головної футзальної команди «Автомобіліст». Протягом трьох днів їй треба було провести одразу два відповідальні та серйозні поєдинки Відкритої першості міста Суми з футзалу  серед команд І ліги.

Ми вже повідомляли, що напередодні лебединці у надважкій боротьбі вирвали перемогу у краснопільського «Явора», а вже  в суботу, 7 березня, на наших гравців чекало ще важче випробування у матчі проти команди «Сервіс Люкс», яка очолює турнірні перегони, випереджаючи лебединців лише на одне очко. Першими м’яч розвели наші суперники, але за мить лебединці не просто зробили перший удар по воротах, а навіть заробили перший кутовий. Але користі від цього не отримали і, на жаль, одразу пропустили гол. Вадим Швець порушив правила поблизу свого штрафного майданчика і нападник гостей прямим ударом вразив наші ворота. Ані стінка, ані воротар не змогли відбити удар. Але довго святкувати супернику не вдалося, адже за 6 хвилин наш Микола Убираєв чудовим ударом з гострого кута відновив рівновагу в рахунку.  

А ось здобувати перемогу у цьому матчі треба було більше лебединцям, які протягом 25 хвилин ігрового часу ІІ тайму тиснули на чужі ворота. Але, як буває, цього разу футбольна фортуна відвернулася від них. Спочатку наші футзалісти пропустили гол зі штрафного удару, а за 3 хвилини до закінчення матчу пропустили ще один м’яч.

У підсумку поразка 1:3 відсунула «Автомобіліст» із другого на третє місце. Єдиною втіхою для лебединців є те, що їм уже ніхто не завадить здобути бронзові медалі чемпіонату. Можна закінчити змагання і на другій сходинці, але для цього потрібна не тільки наша перемога в останньому турі, а й поразка команди «Оріон», яка випереджає лебединців на 2 очки.

Наступної суботи дізнаємося, медалі якого ґатунку приміряють на себе футболісти «Автомобіліста». Побажаємо їм вдачі!