ЛЕБЕДИН. Негода дошкуляє, але ситуація контрольована (пряма мова)

Сьогодні, 30 січня, Україну захопила сніжна негода. Страждає від хуртовини та сильних поривів вітру і Лебединщина. Про ситуацію у місті станом на 10:00 “ЖЛ” дізналася у телефонній розмові із Лебединським міським головою Олександром Бакликовим.

– Про штормове попередження ми знали і, звичайно, готувалися, аби зустріти негоду. Очікувалися налипання мокрого снігу, хурделиця і пориви вітру до 15-20 м/сек. Складнощі з погодою розпочалися вночі, ближче до ранку. Техніка КП “Комбінат благоустрою” працює з 5:00 – розчищаються та посипаються дороги, прибираються зламані дерева, гілки. Зафіксовано близько десятка обривів ліній електропередач, зокрема на вулицях Русіянова, Сумській, Короленка, 19 Серпня, Гастелло та деяких інших. Місто частково знеструмлено, наявні проблеми із електропостачанням і на міському водозаборі, де із 6 ранку припинилася подача води. На жаль, подекуди сталися пориви потужних електродротів, відновлення яких забере більше часу. Сподіваємося контролювати ситуацію і впоратися з негодою. Просимо жителів міста поставитися із розумінням до тимчасових складнощів та зберігати спокій, – зазначив Олександр Бакликов.

До речі, на Сумщині негода стала причиною знеструмлення 72 населених пунктів. Як повідомляє пресслужба ДСНС, усього постраждало 397 міст і сіл у восьми областях України.