ЛЕБЕДИН. Не проґавте футзал. Там ще є інтрига

Лебединський футзал інтрига

Найближчими вихідними, 7-8 грудня, на лебединців – справжніх любителів футзалу – чекають матчі одразу двох змагань. Спочатку наша головна футзальна команда «Автомобіліст» матчем проти команди «МедІнс» відкриє програму 4 туру першості Сум із футзалу. Нагадаємо, що лебединці очолюють турнірну таблицю і не мають допуститися помилок, щоб, за підсумками завтрашнього туру, залишитися на 1 місці. У минулому році ці команди зустрічалися двічі і обмінялися перемогами. 24 листопада «Автомобіліст» переміг 4:3, а ось 9 лютого – програв 4:10. Нині наші суперники перебувають на 9 сходинці турнірної таблиці. Початок матчу в суботу, 7 грудня, о 14:00 у спортивному комплексі Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка.

Для тих, хто не зможе потрапити до обласного центру, має можливість подивитися футзал у Лебедині. В суботу, 7 грудня, у спортивному комплексі медичного училища імені професора М.І.Сітенка відбудуться матчі заключного 3 туру Кубка Лебедина з футзалу. Чесно кажучи, дуже цікавими та видовищними були матчі попередніх двох турів, та інтрига зберігається до самого завершення змагань. Без сумніву, головним протистоянням туру буде зустріч потужних та бойових «Педколеджу» та «Торнадо», які вирішуватимуть між собою, хто ж зіграє у головному матчі. Студентам достатньо зіграти внічию, а ось торнадівцям потрібна перемога з будь-яким рахунком.

Не треба забувати і про «Блискавку» – команду ветеранів лебединського футболу. Якщо «Торнадо» програє з мінімальним рахунком, то ветеранам достатньо буде перемогти «Імпульс» із різницею у 12 мячів. Гадаю, що це реально зробити, адже у кубку вже було зафіксовано рахунок 21:3, коли студенти Маловисторопського коледжу СНАУ познущалися з «Лебедин Сіті».

Тому запрошуємо лебединських вболівальників на перегляд цікавих матчів, починаючи з 9:00 у суботу. В неділю, 8 грудня, о 10:00 – матч за 3 місце, і об 11:00 – фінал.

Вболівайте за своїх!