ЛЕБЕДИН. Надходження до міського бюджету зменшилися

Лебединський міський бюджет

За 5 місяців поточного року надходження до міського бюджету Лебедина зменшилися на 40 784,4 тис. гривень порівняно із відповідним минулорічним періодом. Це, насамперед, через зменшення суми медичної субвенції та субвенції на відшкодування пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги через монетизацію субсидій.

Таку інформацію повідомила на апаратній нараді при міському голові начальник фінансового управління міської ради Людмила Чичина.

Посадовиця зазначила, що усього протягом звітного періоду до бюджету міста з урахуванням трасфертів з інших бюджетів надійшло 107 261,5 тис. гривень (43% до річного плану).

Також зменшилося на 155,6 тис. гривень надходження податку на прибуток підприємств комунальної власності – до 39,1 тис. гривень. Плати за землю бюджет отримає менше на 192,5 тис. гривень (6,9% від планової суми). Менше відповідного показника минулого року отримано акцизного податку із виробленого в Україні та ввезеного на її територію пального на суму 76,5 тис. гривень. Причиною цього є зниження коефіцієнта питомої ваги міста у загальнодержавному споживанні пального, у результаті чого коефіцієнт знизився на 11,1%.

Натомість акцизного податку із реалізації підакцизних товарів роздрібної торгівлі отримано 763,3 тис. гривень, що більше відповідного минулорічного показника на 99,8 тис. гривень (15%).