ЛЕБЕДИН. На вихідних у місті «бешкетували» хулігани

Лебединські хулігани

Минулими вихідними у Лебедині прокотилася хвиля хуліганств. Були пошкоджені численні паркани та дитячі майданчики. Про це повідомили під час апаратної наради у міській раді.

Найбільш постраждалими об’єктами стали паркани біля будівлі міськрайонного відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» (колишня санепідстанція – ред.) та одного із домогосподарств, де проживає одинока літня лебединка, а також дитячий майданчик ДНЗ «Ромашка». «Дісталося» й лавкам у сквері Тараса Шевченка. Особу правопорушника встановити поки не вдалося.

Як пояснює начальник Лебединського ВП Дмитро Отставних, правоохоронці проводять слідчі дії, зокрема переглядають відеоматеріали із камер спостереження. Але, зважаючи, на доволі їх специфічне розташування, значної допомоги від них немає.

– На жаль, відеоспостереження у Лебедині й досі не облаштоване на належному рівні, – говорить Дмитро Васильович. – Тож сподіватися на те, що порушник потрапив під «приціл» однієї із наявних камер, не варто аж занадто.


Поліція продовжує працювати над матеріалами справи, а також звертається до жителів міста із проханням. У разі, якщо ви володієте будь-якою інформацією, що стосується скоєних правопорушень, повідомте її телефоном 066-860-71-42. Конфіденційність гарантується.