ЛЕБЕДИН. На сесії міськради знову було весело

Постійно відвідуючи пленарні засідання сесій міської ради, приходиш до висновку: скільки цікавого, повчального, дотепного та несподіваного можна там почути. Зрозуміло, що міським депутатам ще далеко до районних, адже ті ледве не циркові номери «викидають» на своїх засіданнях. Але й у міській раді намагаються не відставати, перетворюючи робочі моменти на власний піар (аби тільки їх помітили, аби про них поговорили).

Хоча за декілька хвилин до початку чергової 52 сесії міської ради у повітрі нависла загроза зриву її проведення. А все через те, що ніяк не могли набрати так званого кворуму, необхідного для голосування. Згодом нарешті всі полегшено зітхнули, коли нарахували потрібних 19 депутатів.

Чесно кажучи, в основній більшості проектів рішень, які розглянули міські обранці, були земельні питання та звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року. Абсолютно всі проекти рішення отримали одноголосне «за» і повну довіру з боку  депутатів та міського голови, який теж має право голосу.

Цікаву інформацію можна було також знайти і в звіті постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування та правопорядку. Так, за минулий рік відбулося 14 засідань цієї комісії, на яких були присутні: Оксана Стеблянко – 14 разів, Наталія Прокопченко – 13, Сергій Усенко – 12, Світлана Таран – 9, Юрій Олещенко – 7 та Андрій Короткий – 5 разів. До речі, останніх двох не було на черговому, сьогоднішньому, пленарному засіданні.

Багато питань до міського голови виникло у депутатів під час розгляду пункту порядку денного «інше» . Але спочатку слово взяв місцевий житель Олександр Герасимечко, який занепокоєний тими нічними перегонами, які влаштовують любителі швидкої їзди на щойно заасфальтованих вулицях міста. А ще його турбувала відсутність камер відеоспостереження. Декілька питань виникло і у депутатів Дмитра Коваленка та Людмили Діденко. А ось закінчилося пленарне засідання словесною перепалкою між міським головою Олександром Бакликовим та депутаткою Людмилою Химич, після якої вона жбурнула матеріали сесії на стіл лічильної комісії і залишила залу засідань.

Детальніше про все інше, що відбувалося на сесії, як завжди, в друкованій версії «ЖЛ».