ЛЕБЕДИН. На місцевому ринку введені обмеження

На Лебединському продовольчому ринку, як і у багатьох інших місцевих установах, вводяться певні карантинні обмеження. Таке рішення керівництво ринку прийняло з огляду на Постанову Кабміну «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Таким чином, на Лебединському продовольчому ринку тимчасово заборонена торгівля саджанцями плодових дерев, розсадою, насінням овочевих культур, живими та штучними квітами. Також обмежено роботу торгових точок, що реалізовували змішану групу товарів. Заборона не діє на підприємців, що продають засоби гігієни.

У телефонній розмові директорка ПО «Лебединський ринок» Оксана Карпенко повідомила «ЖЛ», що речовий ринок взагалі зачинено на карантин із 19 березня. Закриття продовольчого поки не планується, до того ж, місцевими підприємцями виконуються всі вимоги дотримання карантинних заходів, але зміни, звісно, можливі.

Читайте також: ЛЕБЕДИН. Які обмеження введені у місті через коронавірус?

Також пані Карпенко додала, що у суботу, 21 березня, продовольчий ринок відкриється для покупців після 8:00. Це пов’язано із запланованою повною дезінфекцією території, що проводитиметься спільно із Лебединською міською радою.