ЛЕБЕДИН. На Івана Купала ліпитимемо замки і гратимемо у волейбол

Лебединський пляжний волейбол

На святкуванні Івана Купала, яке відбудеться 6 липня о 15:00 на озері Лебединому, буде проведено безліч конкурсів, в яких зможуть взяти участь усі бажаючі. Особливу увагу привертають “Піщана фантазія” та Кубок із волейболу серед дорослих.

У першому з них учасники повинні “нафантазувати” з піску споруди реальних або уявних замків середньовіччя або сучасності. Роботи виконуватимуться з 16:00 до 18:00 і повинні займати площу не меншу 1 кв. м. Для оздоблення робіт можна буде використовувати будь-які матеріали. Спеціальна комісія визначить переможців, а міський голова Олександр Бакликов вручить їм пам’ятні подарунки.

О 15:00 буде дано старт змаганням із волейболу серед дорослих команд, кожна з яких має налічувати три основні та одного запасного гравця. Переможці та призери будуть нагороджені перехідним кубком, медалями та дипломами.

До речі, як повідомляє сайт міської ради, цього дня із центру міста від зупинки біля магазину «Люкс» та у зворотному напрямку від озера із 18:00 до 23:00 курсуватиме комунальний автобус.