ЛЕБЕДИН. Міська Масляна скасовується (пряма мова)

Лебедин. Визначили дату Масляної

За інформацією Лебединського міськрайонного відділу ДУ «Сумський ОЛЦ МОЗ України», за 8 тиждень 2020 року у місті перевищено епідпоріг на 74,6%. У зв’язку із цим деякі із масових заходів, запланованих на найближчий час, скасовуються. Про це «ЖЛ» дізналася у розмові із Лебединським міським головою Олександром Бакликовим.

– Ми тривалий час зважували, відзначати Масляну чи відмінити її. Організатори повністю готові до проведення свята, котре планували задовго до 1 березня. Та, на жаль, обставини змушують вдатися до кардинальних кроків. Сьогодні через загрозу захворювання на ГРВІ та грип у загальноосвітніх навчальних закладах міста оголошено карантин; за даними Лебединського міськрайонного відділу ДУ «Сумський ОЛЦ МОЗ України», у місті ще наявне перевищення епідпорогу на 74,6%. Тому на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 25 лютого у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в місті було вирішено призупинити проведення масових виховних заходів, перенести проведення Кубка міського голови з флорболу та міського фестивалю «Таланти багатодітної родини», а святкування Лебединської Масляної-2020 – відмінити. Ми не маємо права наражати людей на небезпеку, адже здоров’я лебединців – понад усе, – пояснив Олександр Бакликов.

До речі, через велику кількість захворілих на грип та ГРВІ дітей, деякі зі шкіл міста вкотре оголосили вимушені канікули.